7808uw


1992 yılından bu yana deneyimimizle, hazır giyim sanayi için etiket ve baskılı ürün çözümleri sunmaktayız. Ürün etiketleri, markanızı anlaşılır biçimde müşterinize sunmanın en kısa yolu, ürününüzü göz önüne çıkaran oluşumun önemli bir parçasıdır.


Üretim tesisimiz İzmir'de bulunmaktadır. Tekstil sektöründeki hizmet ve ürün kalitesi beklentilerinin yüksek olmasını bir genel standart olarak kabul etmekle birlikte beklentilerinizi aşmak firma felsefemiz olmuştur.


Üretim kalemlerimizde yıkama talimatları, serigrafi etiketler, karton ve sallama etiketler, dokuma etiketler, baskılı kumaş etiketleri, barkod etiketleri ve diğer matbaa ürünleri bulunmaktadır. Yılların bize verdiği tecrübe ile günümüz koşullarında oluşan yeni istek ve trendleri sıkı bir şekilde takip ederek, tasarım ekibimizin gücü ile birleştirerek sizlere en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz. Sunduğumuz hizmetler sayesinde sizlerin çözüm ortağı olabilmekten büyük memnuniyet duymaktayız.


Üretim tesisimizde var olanlarla yetinmek yerine yeni teknolojileri takip ederek altyapımızı ve eleman yeterliliğimizi buna göre yenilemek ve geliştirmek en başlıca görevlerimizden biri olmuştur. Üretim ve tasarım konusunda her biri kendi alanında yüksek yeterliliğe sahip elemanlarımızla tüm etiket ve baskılı iş isteklerinize cevap vermek bizi her zaman mutlu etmiştir.

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN
EnglishGermanRussianTurkish
×